اطلاعات عمومی

S110 گرید A

( سیلیکای رسوبی )

S110 به گروهی از سیلیکات های توسعه یافته اطلاغ می شود که شامل انواع سیلیکاهای رسوبی و امورف و نمک های مربوط به ان است.S110 شامل شبکه ای پیوسته از دی اکسید سیلیس(SIO2)بوده و می تواند بصورت نمک های الومینیوم کلسیم و سدیم موجود باشد.

S110 بر اساس ساختار و خصوصیاتی همچون سایز ذرات مساحت سطح جذب روغن و PH و… طیف وسیعی از محصولات با کاربرد های مختلف را در بر میگیرد.

S110-A Powder for Rubber Industries

 

این محصول که دارای دی اکسید سیلیس (SiO2) می باشد بصورت پودر امورف فرموله شده است که بعنوان تقویت کننده لاستیک و جایگزین دوده با ترکیب درصد های متفاوت از 30 تا 50 درصدی به جای دوده مورد استفاده قرار می گیرد. این ماده نزدیک ترین محصول به VN3 بوده و خواص ان را دارا می باشد.ویژگی این محصول در مقایسه با VN3 علاوه بر مقرون به صرفه تر بودن مساحت سطح پایین تر است ودر نتیجه هنگام استفاده در کامپاند لاستیک، فرایند پذیری ساده تر بوده و در تولید پروفیل های لاستیکی همچون پروفیل های مورد استفاده در صنایع لوازم خانگی، خروجی اکسترودر تورم کمتری داشته و پایداری ابعاد بهتری دارند.

کاربرد ها : این محصول علاوه بر اینکه بعنوان تقویت کننده در لاستیک استفاده می شود می تواند فرایندپذیری کامپاند لاستیک را بهبود دهد و تا 30 الی 50 درصد جایگزین دوده گردد و قیمت تمام شده کامپاند را با حفظ کیفیت کاهش دهد.

محصول S110 گراید A می تواند در گستره ی وسیعی از لاستیک ها شامل تایرها، قطعات و ورق های لاستیکی، کفپوش ها و قطعات صنعتی مورد استفاده قرار گیرد.

اطلاعات تخصصی

گالری